Cukrász

  • Cég neve

    SSP Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A vendéglátó egységekben kínált cukrászati termékek elkészítése megadott receptúrák alapján
  • Péksütemények (pl. croissant, fahéjas tekercs), torták sütése
  • Kollégák munkájának segítése részfeladatok elvégzésében
  • A munkakörhöz tartozó előkészítő és befejező feladatok elvégzése
  • A munkaterület folyamatos tisztántartása

Elvárások

  • Cukrász végzettség vagy cukrászati munkatapasztalat
  • Élelmiszer-közegészségügyi ismeretek
  • Szervezési képességek saját munkájával kapcsolatban
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
  • Tiszta erkölcsi háttér

Amit kínálunk

  • Egy pozíció, ami akár repülőtéri karrierutad első lépcsője lehet
  • Megismerkedhetsz a repülőtér különleges világával
  • Nemzetközi hátterű, piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, elkötelezett, összetartó csapat
  • Étkezés biztosítása
  • Utazási támogatás
  • Szükség esetén ingyenesen igénybe veheted a Minibus szolgáltatásunkat a lakóhelyed és a munkahely között
  • Fejlődési lehetőség, képzett kollégáinktól tanulhatsz
  • Előrelépési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges busz
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Számunkra fontos, hogy szeresd, amit csinálsz és érezd jól magad egy egyedülálló környezetben!

Az SSP Group magyarországi cége, az SSP Hungary Kft., üzemelteti a legtöbb, összességében 16 darab vendéglátó egységet a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

  • Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.